Kurumumuzda profesyonel olarak görev yapan birbirinden değerli İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Sağlık Personeli ile Konya ve çevre illerine hizmet veriyoruz!Artı Hedef Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır.

İSG Bloğu

İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek ve işletmenizi iyi tanıyacak uzmanları, firmamızdan aldığınız hizmet sayesinde bulabileceksiniz.

İSG Uzmanlığı Hizmetleri

Alanında uzman ve nitelikli iş güvenliği uzmanlarımız; çalışanların, eğitim, çalışma güvenliği ve her türlü iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini düzenler, sevk ve idare eder.

İşyeri Hekimliği Hizmeti

Her çalışan, kendisine değer verilen, sağlığının gözetildiği bir iş yerinde çalışmak ister ve orada mutlu olur. Bu mutluluğa ve güvene dayalı olarak iş yerine bağlılığı artar, performansında yükseliş gerçekleşir.

Diğer Sağlık Personeli Hizmeti

İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinin önemli bir paydaşı olan Diğer Sağlık Personeli bir işyerinde çalışan personellerin sağlık standartlarının yükseltilmesi noktasında kritik role sahiptir

Periyodik Test ve Ölçümler

İlgili mevzuatlarca belirlenmiş ve periyodik aralıklarla yapılması gereken mühendislik kontrollerinizi, alanında profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz.

TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerinin neler olduğu hakkında açılmış olan İSG Bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.  Reklam uygulamalarımızı aldığımız Emsa Reklam